Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

Sieci

Jesteśmy doświadczoną i prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi informatyczne w zakresie instalacji i modernizacji sieci komputerowych.

Oferujemy usługi związane z montażem sieci komputerowych, projektowaniem ich od podstaw, wdrażaniem oraz nadzorem. Proponujemy zarówno rozwiązania tradycyjne, jak i nowoczesne sieci światłowodowe.

W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie przygotować zarówno proste rozwiązania sieciowe dla małych firm (w oparciu o struktury FTTN), po skomplikowane i nowoczesne sieci dla dużych przedsiębiorstw (struktury FTTC).

W projektach wykorzystujemynowoczesne technologie oraz sprzęt wysokiej klasy, zarówno dostarczony przez nas jak i przez klienta.

Każda wdrażana przez nas sieć jestrozwiązaniem tworzonym indywidualnie dla potrzeb klienta - szybko i dokładnie określimy Państwa wymagania i zaproponujemy najlepsze rozwiązania technologiczne.

Odpowiednia topologia sieci i magistrali (m.in. pierścienia, gwiazdy) oraz urządzenia dobrane zależnie od potrzeb, gwarantują maksimum wydajności, zapewniają niezawodność i ciągłość w pracy firmy.

Dysponujemy również odpowiednim sprzętem - spawarki światłowodowe, szlifierki do światłowodów, reflektometry - umożliwiającym szybkie wykonanie szybkiego montażu sieci komputerowych wraz z okablowaniem strukturalnym.