Ta strona używa plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

O nas

Nasza firma powstała w 1998 roku. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego i urządzeń fiskalnych POSNET, Dataprocess, EMAR, INNOVA oraz sieciami LAN, WLAN, światłowodowymi. Dodatkowo tworzymy dedykowane oprogramowanie dla firm.

Jesteśmy odważnym, skutecznym i profesjonalnym zespołem z wieloletnim doświadczeniem w różnych sektorach rynku. Nasze kompetencje i umiejętności zdobywaliśmy pełniąc wiele odpowiedzialnych funkcji w firmach lokalnych. Sumę tych doświadczeń połączyliśmy w naszej firmie, której znakiem rozpoznawczym stała się wysoka jakość obsługi klientów, niezwykła elastyczność i nieustanny rozwój kompetencji.

Myślimy innowacyjnie i nieszablonowo, dążymy do sukcesów i rynkowych zwycięstw, rozwijamy się bardzo dynamicznie oferując naszym klientom coraz szerszą ofertę handlową i usługową.

Computer-Service oferuje pełną gamę usług z zakresu projektowania, instalacji i administracji sieci komputerowych. W zależności od potrzeb, jesteśmy wstanie wykonać prosty projekt do obsługi zaledwie kilku stacji roboczych przy znacznej redukcji kosztów, jak i niezwykle rozbudowaną sieć obejmującą nie tylko setki komputerów, ale również odległe o wiele kilometrów siedziby firmy.

Nadrzędnym celem naszej firmy jest wdrażanie nowoczesnych technologii z zakresu integracji instalacji.
Cel ten realizujemy poprzez dostarczanie produktów o najwyższej jakości i niezawodności.